Riasztó szerelő, telepítő / PROSEC

  • 2024-07-15
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • PROSEC

Piacvezető, stabil háttérrel rendelkező, prémium szolgáltatásokat nyújtó budai távfelügyeleti és vagyonvédelmi vállalkozás műszaki csapatának bővítése céljából keres szakmai rutinnal rendelkező, megbízható, munkájára igényes munkatársakat
RIASZTÓ SZERELŐ, TELEPÍTŐ munkakörbe,
Riasztó és videó megfigyelő rendszerek karbantartására, hiba javítására esetenként telepítésére.

ELVÁRÁSOK:

  • Riasztó szerelői igazolvány (vagy folyamatban lévő tanulmány)
  • Riasztók telepítésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Vagyonvédelmi rendszerek programozásához szükséges számítógépes ismeret
  • Felelős, önálló és minőségi munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Agilis, nyitott, határozott, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szerelői ügyelet vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elsősorban Budapest vagy Budapest környéki lakóhely
ELŐNY:
  • Paradox, DSC, Jablotron, Napco rendszerek ismerete
  • Alapfokú angol szakmai nyelvtudás
  • Magán személyekkel folytatott tárgyalási szituációban kommunikációs és értékesítési tapasztalat,
  • Tüzjelző rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Változatos munka és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias, támogató munkakörnyezet
  • Lakhatási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Alkalmazotti munkakör
  • Versenyképes fix alapfizetés
  • Jutalékos premizálási rendszer
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon és gépkocsi használat munkába járáshoz és a munkavégzéshez
JELENTKEZNI FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ küldésével lehet a barta.aliz@prosec.hu e-mail címen.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
Ismerje meg a vészjeladók fontosságát!
Olvasta már?