Safety Systems Designer – Bosch tűzjelző rendszerek tervezése egyszerűen
- Biztonságtechnika
- /
- 2021-11-21
A Safety Systems Designer támogatja a Bosch teljes tűzjelző termékportfólióját. A 17 nyelven elérhető általános terminológia kényelmet nyújt a felhasználóknak. A tervezők teljes rendszereket konfigurálhatnak, beleértve a paneleket, hurokmodulokat és interfészmodulokat, valamint hagyományos és címezhető eszközöket.
A szoftver lehetővé teszi a pontos tervezést, és magában foglalja a perifériák különböző hurkokon történő elosztását. A felhasználók megtekinthetik a teljes anyagjegyzéket, amely alapot ad a kezdeti költségvetés-tervezéshez. További kimenetek közé tartoznak a szükséges elemek áttekintése, a pályázati szövegek, a panelek és hurkok paraméterei, valamint a rendszerrajz. Az eszköz azonnali vizuális visszajelzést nyújt a konfigurált termékekről, és a háttérben, valós időben, ellenőrzéseket végez a félrekonfigurálások elkerülése érdekében. Vizuális figyelmeztetések és riasztások mindig tájékoztatják a felhasználót, ha valamelyik választása túllépi a rendszer bármelyik határértékét.
A hálózatba kapcsolt rendszerről bármikor átlátható képet kaphat, amely egyetlen kattintással XPS, PNG vagy JPEG fájlként exportálható.
Gyors kezdés – A tűzjelző rendszer összeállítása néhány másodperc alatt
A rendszerben lévő címezhető perifériák teljes mennyiségei gyorsan importálhatók a Safety Systems Designer programba.
A Gyors kezdés importálási funkció lehetővé teszi ezen perifériák automatikus és egyenletes szétosztását a minimális számú szükséges hurok és panel között.
A (panel) interfészmodulok megengedett maximális száma
Csatlakozás interfészmodulon keresztül: FLM-420-I8R1-S-en keresztül (FLM-420-RHV helyett).
Érzékelőkábel-választás hozzáadás
Új tartozékok (FCS-LHD2EN-DOW és FCS-LHD2EN-FIX).
Elavult tartozékok eltávolítása (FCS-LHD2EN-SLE és FCS-LHD2EN-CLIP).
További információ és a program letöltése IDE kattintva
Tagek: tűzjelzés
Cikkek hasonló témában
C-TEC: Okosan sokoldalú tűzjelzők
- 2025-02-27
- /
- Biztonságtechnika